Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/14,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16
Venue: Ridgecrest Elementary School
60 Acres
McGilvra
WPFC Soccer Complex
Celebration Park
Preston Park
TBD
Karl Grosch Field at Steel Lake
Marymoor Park
Twin Ponds
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/26,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,1/5,1/6,1/12,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Harbor Heights Elementary
McGilvra
Starfire Sports Complex
Skagit River Park
60 Acres
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Ridgecrest Elementary School
TBD
Preston Park
Pending Availability
Starfire Complex
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Woodinville Sports Field
Skagit Valley Community College
Kasch Park Sports Complex
Sehmel Homestead Park
Redmond High School
Wilson Field
Sedro Woolley High School
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/6,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: TBD
Ballinger Playfield
Phillips 66 Soccer Park
Summit Trails Middle School
60 Acres
Stocker Fields
Walter E. Hall
Preston Park
Ravensdale
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Kasch Park
Woodinville Sports Field
Snohomish High School
Kasch Park Sports Complex
Lake Washington High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 4 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/9,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/9,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Skagit River Park
Walter E. Hall
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
TBD
Celebration Park
Preston Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Silverdale Stadium
Marymoor Park
Lake Washington High School
Silverdale Stadium 7v7 A
Skagit Valley Community College
Kasch Park Sports Complex
Dike District Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/19
Venue: WPFC Soccer Complex
McGilvra
Preston Park
Walter E. Hall
60 Acres
Celebration Park
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ridgecrest Elementary School
Starfire Complex
Kasch Park Sports Complex
Lake Washington High School
Wilson Field
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/7,12/8,12/9,1/5,1/6,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
McGilvra
Phillips 66 Soccer Park
Skagit Valley Community College
60 Acres
Preston Park
Gig Harbor High School
Harbor Heights Elementary
Ridgecrest Elementary School
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
McGilvra
Celebration Park
Stocker Fields
Starfire Sports Complex
Preston Park
Ballinger Playfield
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ridgecrest Elementary School
Woodinville Sports Field
Lobe Fields
Snohomish High School
Wilson Field
Silverdale Stadium
Starfire Complex
Capital High School Turf
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3,11/10,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9,1/5,1/12,1/26,2/2,2/9,2/23,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16
Venue: Ballinger Playfield
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
WPFC Soccer Complex
Harbor Heights Elementary
Ravensdale
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
Preston Park
60 Acres
Woodinville Sports Field
TBD
Capital High School Turf
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Mill Creek Sportsplex
Lake Washington High School
Wilson Field
Kasch Park Sports Complex
Ingersoll Stadium
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 5 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Karl Grosch Field at Steel Lake
Harbor Heights Elementary
Skagit River Park
Phillips 66 Soccer Park
Celebration Park
Starfire Complex
Walter E. Hall
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
Skagit Valley Community College
Capital High School Turf
Marymoor Park
Sehmel Homestead Park
TBD
Kasch Park Sports Complex
Wilson Field
Sedro Woolley High School
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/12,1/13,1/19,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16
Venue: Jefferson Playfield
Preston Park
60 Acres
Celebration Park
Sozo 11
TBD
Ballinger Playfield
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Wilson Field
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Silverdale Stadium
Stocker Fields
Ballinger Playfield
Skagit Valley Community College
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Jefferson Playfield
Anderson Hill Fields
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Walter E. Hall
Van Asselt Elementary
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Kasch Park Sports Complex
Snohomish High School
Redmond High School
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/6,1/12,1/20,1/26,1/27,2/2,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Bombing Range Sports Complex
Goodman MS
Ravensdale
TBD
Preston Park
Tacoma Community College G.H
Harbor Ridge Middle School
60 Acres
Jefferson Playfield
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex TBD
Van Asselt Play Field
Starfire Complex
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Wilson Field
Shoreline Center
Gig Harbor High School
Hazen High School
Ingersoll Stadium
Sehmel Homestead Park
Van Asselt Elementary
Capital High School Turf
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9,1/5,1/12,1/13,1/26,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Walter E. Hall
Preston Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Celebration Park
Starfire Complex
Ballinger Playfield
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Marymoor Park
Capital High School Turf
Kasch Park Sports Complex
TBD
Pending Assignment
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/2,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Harbor Ridge Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Skagit Valley Community College
Celebration Park
Goodman MS
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Walter E. Hall
Northwest Soccer Park
Gig Harbor High School
Capital High School Turf
Starfire Sports Complex
Skagit River Park
Kasch Park Sports Complex
TBD
Marymoor Park
Wilson Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,11/3,11/9,11/10,11/11,11/16,11/17,12/1,12/8,1/5,1/6,1/25,1/26,1/27,1/30,2/2,2/3,2/23,3/2,3/3,3/6,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Jefferson Playfield
Preston Park
Starfire Complex
Phillips 66 Soccer Park
Celebration Park
Woodinville Sports Field
Van Asselt Elementary
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ballinger Playfield
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Redmond High School
Wilson Field
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Skagit River Park
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
Ballinger Playfield
WPFC Soccer Complex
Bombing Range Sports Complex
60 Acres
Preston Park
Jefferson Playfield
Skagit Valley Community College
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Lake Washington High School
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,11/30,12/2,12/8,1/12,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Jefferson Playfield
Silverdale Stadium
Stocker Fields
Gig Harbor High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
WPFC Soccer Complex
Goodman MS
Van Asselt Elementary
Harbor Ridge Middle School
Walter E. Hall
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Capital High School Turf
Kasch Park Sports Complex
Snohomish High School
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: 60 Acres
Preston Park
Ravensdale
Starfire Complex
Celebration Park
Phillips 66 Soccer Park
Northwest Soccer Park
Ballinger Playfield
Woodinville Sports Field
Karl Grosch Field at Steel Lake
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Wilson Field
Petrovitsky Park
Kasch Park Sports Complex
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 5 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Harbor Ridge Middle School
Preston Park
Walter E. Hall
Celebration Park
Skagit River Park
Starfire Sports Complex
152nd Street Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Sedro Woolley High School
Capital High School Turf
Skagit Valley Community College
Ingersoll Stadium
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Celebration Park
Magnuson
North Creek 4
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Grasslawn Park
Sozo 11
Sacajawea Middle School
Queen Anne Bowl Playfield
Marymoor Park
Washington Park
60 Acres
Saghalie Middle School
Shoreline Center
Meadowdale Athletic Complex
Twin Ponds
North Creek 2
Grass Lawn Park
Todd Beamer
Addams (Summit)
Lindbergh High School
Valley RidgePark
Genesee Park and Playfield
Meadowdale High School
Einstein MS
Lynnwood High School
Garfield HS
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Magnuson Park fields
Silverdale Stadium
Sozo 11
Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Lynnwood High School
Regional Athletic Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Ridgetop Junior High
Shorecrest HS
Meadowdale Athletic Complex
Marymoor Park
Capital High School Turf
North Creek 4
Genesee Park and Playfield
Hartman Park
Kellogg MS
Kingston High School
Miller
Tahoma High School
Ravensdale
Twin Ponds
Starfire Complex
Grasslawn Park
Whatcom Community College
Redmond High School
Valley RidgePark
Dwight Merkel Sports Complex
Wilson Field
Jefferson Playfield
Kentlake High School
Civic Field Stadium
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Preston Park
Rd. 36
Starfire Sports Complex
Grasslawn Park
Skagit Valley Community College
Tahoma High School
Kasch Park Sports Complex
Ravensdale
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Columbia Basin College
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Skagit River Park
Hartman Park
Snohomish High School
Petrovitsky Park
Meadowdale Athletic Complex
Valley View MS
Valley RidgePark
Bothell High School
Lynnwood High School
Chiawana HS
Meadowdale High School
Everett Memorial Stadium
Grass Lawn Park
Sozo 11
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 4
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/11,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Celebration Park
Gig Harbor High School
Kasch Park Sports Complex
60 Acres
Grasslawn Park
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Shadow Polo Fields
Canfield West
Meadowdale Athletic Complex
Preston Park
Lynnwood High School
Sacajawea Middle School
TBD
Hartman Park
Starfire Complex
Civic Field Stadium
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Canfield East
Stocker Fields
Edmonds Community College
Tambark Park
Inglemoor High School
Wilson Field
Peninsula High School
Whatcom Community College
Archbishop Murphy High School
Valley RidgePark
Petrovitsky Park
Marymoor Park
Lindbergh High School
Hazen High School
Bellevue College
Meadowdale High School
Lincoln Field (Everett HS)
Dwight Merkel Sports Complex
152nd Street Complex
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/19,1/26,1/27,2/2,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/11,3/16,3/17,3/20,3/23,4/14
Venue: Magnuson Park fields
Skagit Valley Community College
Grass Lawn Park
Rd. 36
Spokane Shadow Polo Fields
WPFC Soccer Complex
Columbia Basin College
Ballard High School
Preston Park
Southridge SC
Starfire Complex
Skagit River Park
Chiawana HS
Marymoor Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Mount Vernon High School
152nd Street Complex
Lower Woodland
Sedro Woolley High School
Dwight Merkel Sports Complex
Hartman Park
Wilson Field
TBD
Grasslawn Park
Franklin HS
Jefferson Playfield
Starfire Sports Complex
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,1/5,1/12,1/13,1/19,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/16,3/17
Venue: Grasslawn Park
Magnuson
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Regional Athletic Complex
Silverdale Stadium
60 Acres
Marymoor Park
Ridgetop Junior High
Twin Ponds
Roosevelt HS
Northwest Soccer Park
Shorewood
Capital High School Turf
Starfire Complex
Hartman Park
Lower Woodland
Valley RidgePark
Grass Lawn Park
Redmond High School
Einstein MS
Tumwater HS Stadium
Shoreline Center
Ingraham High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/26,1/27,2/2,2/3,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/20,4/19
Venue: Celebration Park
North Creek 1
Kasch Park Sports Complex
Lynnwood High School
Canfield West
Sozo 11
Tambark Park
Spokane Shadow Polo Fields
Saghalie Middle School
Meadowdale Athletic Complex
Preston Park
Walter E. Hall
Starfire Sports Complex
Valley RidgePark
Canfield East
Real Life Church
Spokane Falls Community College
Dwight Merkel Sports Complex
Sacajawea Middle School
Snohomish High School
North Creek 4
Wilson Field
Glacier Peak High School
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,12/12,1/5,1/6,1/13,1/19,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/16,2/23,2/24,3/1,3/2,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Gig Harbor High School
Skagit River Park
Phillips 66 Soccer Park
Canfield East
Celebration Park
Stocker Fields
Canfield North
Grasslawn Park
Sacajawea Middle School
Sedro Woolley High School
Peninsula High School
Saghalie Middle School
60 Acres
Marymoor Park
Glacier Peak High School
Hartman Park
Civic Field Stadium
Skagit Valley Community College
Spokane Falls Community College
Redmond High School
Sehmel Homestead Park
TBD
Whatcom Community College
Kasch Park Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Everett Memorial Stadium
Juanita High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8
Venue: WPFC Soccer Complex
Sozo 11
Starfire Sports Complex
Rd. 36
Skagit Valley Community College
Columbia Basin College
Edmonds Community College
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Shadow Polo Fields
Meadowdale Athletic Complex
Civic Field Stadium
Newport Hills Park
Chiawana HS
North Creek 4
Whatcom Community College
Lynnwood High School
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/9,11/11,11/17,11/18,12/2,12/8,12/9
Venue: 60 Acres
Genesee Park and Playfield
Regional Athletic Complex
Celebration Park
Lynnwood High School
Preston Park
Addams (Summit)
Capital High School Turf
Shorecrest HS
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Saghalie Middle School
North Creek 4
Starfire Complex
Grasslawn Park
North Creek 2
Edmonds Community College
TBD
Einstein MS
Hartman Park
Sacajawea Middle School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2
Venue: Preston Park
Phillips 66 Soccer Park
Roosevelt HS
Skagit Valley Community College
Celebration Park
Edmonds Community College
WPFC Soccer Complex
Saghalie Middle School
Walter E. Hall
Meadowdale Athletic Complex
Shorewood
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Shorecrest HS
Lynnwood High School
Skagit River Park
Sacajawea Middle School
Einstein MS
Miller Community Center
Kasch Park Sports Complex
Mount Vernon High School
Genesee Park and Playfield
Jefferson Playfield
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8
Venue: Harmony Sports Complex
Silverdale Stadium
Grasslawn Park
60 Acres
Celebration Park
Spokane Shadow Polo Fields
Stocker Fields
Grass Lawn Park
Saghalie Middle School
Sacajawea Middle School
Marymoor Park
Hartman Park
Lake Washington High School
Valley View MS
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 7V2
Date: 12/16,12/20
Venue: Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Capital High School Turf
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 8th G Spring
Date: 3/24,3/31,4/5,4/6,4/7,4/14,4/27,4/28,5/5
Venue: Grasslawn Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Jefferson Playfield
Lynnwood High School
Valley RidgePark
Marymoor Park
Saghalie Middle School
Shoreline Center
Meadowdale Athletic Complex
Starfire Sports Complex
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18,12/1,12/2
Venue: Kasch Park Sports Complex
Einstein MS
Shorewood
Tambark Park
Preston Park
Roosevelt HS
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Starfire Sports Complex
Genesee Park and Playfield
Marymoor Park
Skagit Valley Community College
Grasslawn Park
Archbishop Murphy High School
Magnuson
Bellevue College
Garfield HS
Valley RidgePark
Jefferson Playfield
Shoreline Center
Redmond High School
Lindbergh High School
Whatcom Community College
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18,11/29,12/1,12/2
Venue: Stocker Fields
Regional Athletic Complex
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Celebration Park
Preston Park
Spokane Shadow Polo Fields
Capital High School Turf
Harmony Sports Complex
Starfire Complex
Saghalie Middle School
Snohomish High School
Newport Hills Park
Sacajawea Middle School
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/9
Venue: Lower Woodland
Roosevelt HS
Kentridge
Starfire Sports Complex
Columbia Basin College
Harmony Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Sozo 11
Petrovitsky Park
Southridge SC
Rd. 36
Genesee Park and Playfield
Gig Harbor High School
Shorecrest HS
Miller
TBD
Civic Field Stadium
Lindbergh High School
Jefferson Playfield
Battle Ground High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9
Venue: Preston Park
60 Acres
Stocker Fields
Gig Harbor High School
Kasch Park Sports Complex
Grasslawn Park
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Regional Athletic Complex
Archbishop Murphy High School
Skagit Valley Community College
Capital High School Turf
Snohomish High School
Tambark Park
Spokane Falls Community College
Dwight Merkel Sports Complex
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 7V2
Date: 12/15,12/16
Venue: Preston Park
Chiawana HS
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/10,11/11,11/17,11/18,11/30,12/1,12/2,12/11
Venue: 60 Acres
WPFC Soccer Complex
Magnuson
Stocker Fields
TBD
Spokane Shadow Polo Fields
Starfire Sports Complex
Grasslawn Park
Marymoor Park
Redmond High School
Shorewood
Preston Park
Valley RidgePark
Interbay Stadium
Shorecrest HS
Genesee Park and Playfield
Shoreline Center
Hartman Park
Valley View MS
Jefferson Playfield
Miller
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,11/28,12/1,12/2,12/8,12/9
Venue: Celebration Park
60 Acres
Harmony Sports Complex
Tambark Park
Preston Park
TBD
Rd. 36
Capital High School Turf
Columbia Basin College
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Regional Athletic Complex
Todd Beamer
152nd Street Complex
Lindbergh High School
Archbishop Murphy High School
Bellevue College
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/22,10/28,11/3,11/4,11/11,11/17,11/18,11/30,12/1,12/2,12/9
Venue: Addams (Summit)
Starfire Complex
Shorecrest HS
WPFC Soccer Complex
Spokane Shadow Polo Fields
60 Acres
Lynnwood High School
Starfire Sports Complex
Perrigo Community Park
Roosevelt HS
Inglemoor High School
Edmonds Community College
Marymoor Park
Lindbergh High School
Magnuson
Valley RidgePark
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 4
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/27,11/4,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9
Venue: Preston Park
Silverdale Stadium
Gig Harbor High School
Walter E. Hall
152nd Street Complex
Saghalie Middle School
Archbishop Murphy High School
Kasch Park Sports Complex
Stocker Fields
Snohomish High School
Glacier Peak High School
Peninsula High School
Tambark Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 1
Date: 9/9,9/14,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/15,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,10/29,11/2,11/3,11/4,11/9,11/11,11/16,11/17,11/18,11/20,11/30,12/1,12/2
Venue: 60 Acres
Preston Park
Starfire Sports Complex
Tambark Park
Stocker Fields
Nathan Hale Stadium
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Magnuson
Interbay Stadium
Grasslawn Park
Bellevue College
Archbishop Murphy High School
Kasch Park Sports Complex
Jefferson Playfield
Snohomish High School
Shorewood
Ballard High School
Valley RidgePark
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,12/16
Venue: 60 Acres
Harmony Sports Complex
Shorecrest HS
Silverdale Stadium
Addams (Summit)
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Shadow Polo Fields
Marymoor Park
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Washington Park
Grass Lawn Park
Shoreline Center
Kingston High School
Civic Field Stadium
Magnuson Park fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/19,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/16,11/17,11/18,11/30,12/1,12/2,12/8
Venue: Preston Park
Redmond High School
Starfire Sports Complex
Magnuson
Silverdale Stadium
Spokane Shadow Polo Fields
60 Acres
Nathan Hale Stadium
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Ballard High School
Grasslawn Park
Hartman Park
Valley RidgePark
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2
Venue: 60 Acres
Columbia Basin College
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Celebration Park
Petrovitsky Park
Rd. 36
Stocker Fields
Preston Park
Walter E. Hall
Saghalie Middle School
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Perrigo Community Park
Todd Beamer
Southridge SC
TBD
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Archbishop Murphy High School
Snohomish High School
Glacier Peak High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 3
Date: 9/9,9/15,9/16,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18,12/1,12/2,12/9
Venue: Gig Harbor High School
Preston Park
Starfire Sports Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Ballard High School
60 Acres
Jefferson Playfield
Ravensdale
Regional Athletic Complex
Capital High School Turf
Stocker Fields
Harmony Sports Complex
Magnuson
Bellevue College
Marymoor Park
Snohomish High School
Glacier Peak High School
Starfire Complex
Washington Park Playfield
Miller Community Center
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,1/12,1/26,1/27,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17
Venue: McGilvra
Preston Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ridgecrest Elementary School
Marymoor Park
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Starfire Sports Complex
McGilvra
Walter E. Hall
Harbor Heights Elementary
60 Acres
Ballinger Playfield
WPFC Soccer Complex
Doug Allen Fields
Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Ridgecrest Elementary School
Starfire Complex
Marymoor Park
Sehmel Homestead Park
Woodinville Sports Field
Kasch Park Sports Complex
Wilson Field
Archbishop Murphy High School
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Girls Under U9 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,12/1,12/2,12/9,1/12,1/13,1/19,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Ridgecrest Elementary School
Preston Park
Ballinger Playfield
Walter E. Hall
Skagit Valley Community College
Skagit River Park
McGilvra
Woodinville Sports Field
Kasch Park Sports Complex
Whitman MS
Archbishop Murphy High School
Dike District Field
Jeanne Hansen Park
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/8,1/5,1/6,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: McGilvra
Preston Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Jefferson Playfield
Redmond High School
Marymoor Park
Lake Washington High School
Ridgecrest Elementary School
Wilson Field
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,3/2,3/3,3/9,3/10,3/12,3/16,3/17
Venue: Preston Park
Celebration Park
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Complex
Wilson Field
Starfire Sports Complex
TBD
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Skagit River Park
Dike District Field
Skagit Valley Community College
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/19,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/16,2/23,3/2,3/9,3/10,3/16
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Skagit Valley Community College
Starfire Complex
Harbor Heights Elementary
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Walter E. Hall
Anderson Hill Fields 7v7- Upr (G)
Skagit River Park
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
TBD
Capital High School Turf
Kasch Park Sports Complex
Sehmel Homestead Park
Silverdale Stadium
Karl Grosch Field at Steel Lake
Ingersoll Stadium
Wilson Field
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/10,11/16,11/17,12/1,12/2,12/8,12/16,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/13,3/16,3/17
Venue: Jefferson Playfield
Preston Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Walter E. Hall
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Skagit Valley Community College
Van Asselt Elementary
Marymoor Park
Kasch Park Sports Complex
Silverdale Stadium
Redmond High School
Cavelero Mid High School
Caverlero Mid-High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,2/2,2/23,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Ravensdale
Starfire Sports Complex
Ballinger Playfield
Harbor Ridge Middle School
Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Anderson Hill Fields
Preston Park
Woodinville Sports Field
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZSehmel 2 -DO NOT USE
Wilson Field
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/15,1/5,1/6,1/12,1/19,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Ballinger Playfield
Jefferson Playfield
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Stocker Fields
Walter E. Hall
Starfire Sports Complex
Mill Creek Sportsplex
Kasch Park Sports Complex
Skagit River Park
Woodinville Sports Field
Van Asselt Elementary
Skagit Valley Community College
Capital High School Turf
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Wilson Field
Snohomish High School
Dike District Field
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,1/5,1/6,1/20,1/26,1/27,2/2,2/9,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/13,3/16
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Van Asselt Elementary
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Harmony Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Jefferson Playfield
Skagit River Park
Marymoor Park
Starfire Complex
Lake Washington High School
Skagit Valley Community College
Wilson Field
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Bombing Range Sports Complex
Van Asselt Elementary
Jefferson Playfield
Stocker Fields
Anderson Hill Fields
Ballinger Playfield
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Silverdale Stadium
60 Acres
Marymoor Park
Lobe Fields
Woodinville Sports Field
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/24,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/1,12/2,12/8,1/5,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,3/2,3/3,3/6,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Harbor Ridge Middle School
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Preston Park
Starfire Complex
60 Acres
Bombing Range Sports Complex
Gig Harbor High School
Ravensdale
Capital High School Turf
Petrovitsky Park
Hazen High School
Ingersoll Stadium
Sozo 11
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/12,1/13,1/26,2/2,2/9,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Skagit River Park
Stocker Fields
Walter E. Hall
Phillips 66 Soccer Park
Harbor Ridge Middle School
Ravensdale
WPFC Soccer Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Skagit Valley Community College
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Snohomish High School
Redmond High School
Pending Availability
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,1/5,1/6,1/12,1/26,1/27,2/2,2/3,2/24,3/1,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: North Creek 4
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Sacajawea Middle School
Addams (Summit)
Harmony Sports Complex
Celebration Park
Grass Lawn Park
Starfire Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Twin Ponds
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Genesee Park and Playfield
Magnuson
Marymoor Park
Meadowdale Athletic Complex
Roosevelt HS
Kellogg MS
Einstein MS
North Creek 1
Hartman Park
Georgetown
Loyal Heights
Saghalie Middle School
Lindbergh High School
Shoreline Center
Civic Field Stadium
Dwight Merkel Sports Complex
Meadowdale High School
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/26,1/27,1/31,2/2,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16
Venue: Grass Lawn Park
Grasslawn Park
Stocker Fields
Ravensdale
Gig Harbor High School
TBD
WPFC Soccer Complex
Regional Athletic Complex
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Archbishop Murphy High School
60 Acres
Capital High School Turf
Tambark Park
Tahoma High School
Snohomish High School
Glacier Peak High School
Hartman Park
Juanita High School
Kentlake High School
Everett Memorial Stadium
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/18,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/2,1/5,1/12,1/19,1/26,1/27,2/2,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,4/7
Venue: 152nd Street Complex
Sacajawea Middle School
Skagit Valley Community College
Starfire Complex
Walter E. Hall
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Shadow Polo Fields
Canfield North
Kasch Park
Lynnwood High School
Rd. 36
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Southridge SC
Starfire Sports Complex
Canfield East
Columbia Basin College
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Todd Beamer
Inglemoor High School
Sedro Woolley High School
Chiawana HS
Valley RidgePark
North Creek 4
Valley View MS
Edmonds Community College
North Creek 1
Petrovitsky Park
SFCC 1
Saghalie Middle School
Snohomish High School
Whatcom Community College
Civic Field Stadium
Meadowdale High School
Dwight Merkel Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Wilson Field
Everett Memorial Stadium
Newport Hills Park
Bellevue College
Starfire Sports Complex TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,1/26,1/27,2/2,2/3,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17
Venue: Starfire Sports Complex
Twin Ponds
Grasslawn Park
Lynnwood High School
Harmony Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Spokane Shadow Polo Fields
Meadowdale Athletic Complex
Magnuson Park fields
Starfire Complex
Stocker Fields
North Creek 1
Genesee Park and Playfield
Addams (Summit)
Preston Park
Marymoor Park
Einstein MS
Snohomish High School
Hartman Park
Whatcom Community College
Glacier Peak High School
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,3/23
Venue: Georgetown
Preston Park
Rd. 36
Sacajawea Middle School
Walter E. Hall
Starfire Complex
Tambark Park
Southridge SC
Celebration Park
Genesee Park and Playfield
Grass Lawn Park
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Twin Ponds
Marymoor Park
Shorecrest HS
Kasch Park
Einstein MS
Garfield HS
Roosevelt HS
Saghalie Middle School
Columbia Basin College
Newport Hills Park
Addams (Summit)
Starfire Sports Complex
Lower Woodland
Todd Beamer
Kasch Park Sports Complex
Queen Anne Bowl Playfield
Chiawana HS
Grasslawn Park
Magnuson Park fields
Loyal Heights
Valley RidgePark
Shoreline Center
Wilson Field
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,11/18,12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/3,2/16,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17
Venue: Preston Park
TBD
Skagit Valley Community College
Canfield North
Phillips 66 Soccer Park
Silverdale Stadium
Stocker Fields
Celebration Park
Spokane Shadow Polo Fields
Capital High School Turf
Walter E. Hall
Wilburton Park
Canfield East
Regional Athletic Complex
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Todd Beamer
Sacajawea Middle School
Saghalie Middle School
Chinook Middle School
Valley View MS
152nd Street Complex
Snohomish High School
Newport Hills Park
Valley RidgePark
Archbishop Murphy High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Hazen High School
Dwight Merkel Sports Complex
Tumwater HS Stadium
Civic Field Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 12/2,12/8,12/15,1/6,1/12,1/13,1/21,1/26,1/27,2/2,2/3,2/9,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17,3/22,3/23,3/24,3/29,3/30,3/31,4/5,4/7,4/13,4/14
Venue: Kasch Park Sports Complex
Kings Way Field
Twin Ponds
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Dwight Merkel Sports Complex
Shoreline Center
Archbishop Murphy High School
Magnuson
Valley RidgePark
Civic Field Stadium
Bellevue College
Gig Harbor High School
North Creek 1
Petrovitsky Park
Woodinville Sports Field
Pending Availability
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Bothell High School
Meadowdale High School
Shorewood
Spokane Shadow Polo Fields
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 12/2,12/8,12/9,12/16,1/4,1/6,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/3,2/23,2/24,3/3,3/9,3/10,3/15,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: Genesee Park and Playfield
Harmony Sports Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Grasslawn Park
Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Magnuson Park fields
Preston Park
Silverdale Stadium
Bellevue College
Ingraham High School
Meadowdale Athletic Complex
Pending Availability
North Creek 1
Ballard High School
Canyon Park Junior High
Juanita High School
Columbia Basin College
Franklin HS
Jefferson Playfield
Meadowdale High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,12/16,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/17
Venue: Preston Park
Sacajawea Middle School
Starfire Sports Complex TBD
Snohomish High School
Wilburton Park
Dwight Merkel Sports Complex
Chinook Middle School
Kasch Park Sports Complex
Saghalie Middle School
Archbishop Murphy High School
Valley RidgePark
Starfire Complex
Glacier Peak High School
Centennial MS
Spokane Shadow Polo Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 4
Date: 12/2,12/9,1/6,1/13,1/25,1/26,1/27,2/2,2/3,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: Bothell High School
Lynnwood High School
Capital High School Turf
WPFC Soccer Complex
Tahoma High School
Regional Athletic Complex
Gig Harbor High School
Phillips 66 Soccer Park
North Creek 4
Spokane Falls Community College
Petrovitsky Park
Kentlake High School
Canfield West
Ravensdale
Real Life Church
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 8th G Fall
Date: 9/8,9/16,9/22,9/23,10/6,10/7,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28
Venue: 60 Acres
Kellogg MS
Marymoor Park
TBD
Nathan Hale Stadium
WPFC Soccer Complex
Grasslawn Park
Roosevelt HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 12/1,12/8,12/15,12/16,1/6,1/12,1/13,1/19,1/20,1/26,1/27,2/2,2/3,2/7,2/16,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/29,3/30,3/31
Venue: Sacajawea Middle School
152nd Street Complex
Gig Harbor High School
Kasch Park
Saghalie Middle School
Kasch Park Sports Complex
Lynnwood High School
Preston Park
Archbishop Murphy High School
Valley RidgePark
Karl Grosch Field at Steel Lake
WPFC Soccer Complex
Meadowdale High School
North Creek 1
Dwight Merkel Sports Complex
Chiawana HS
Columbia Basin College
Canyon Park Junior High
Peninsula High School
Spokane Shadow Polo Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 12/1,12/2,12/7,12/8,12/9,12/16,1/5,1/6,1/12,1/13,1/27,2/2,2/3,2/16,2/17,2/23,2/24,3/1,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: Loyal Heights
Lynnwood High School
Skagit Valley Community College
Capital High School Turf
Snohomish High School
Shoreline Center
Starfire Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Ingraham High School
Regional Athletic Complex
Bellevue College
Meadowdale Athletic Complex
Franklin HS
Tumwater HS Stadium
Hazen High School
Whatcom Community College
Lindbergh High School
Civic Field Stadium
Harmony Sports Complex
Shorewood
Centennial MS
Redmond High School
Sedro Woolley High School
TBD
Grass Lawn Park
Ingersoll Stadium
Twin Ponds
Meadowdale High School
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/3,2/10,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31
Venue: WPFC Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Marymoor Park
Real Life Church
TBD
Starfire Complex
Tahoma High School
Grasslawn Park
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Silverdale Stadium
Surprise Lake Middle School
Ravensdale
Kasch Park Sports Complex
Valley RidgePark
Harmony Sports Complex
Civic Field Stadium
Perrigo Community Park
Dwight Merkel Sports Complex
Kentlake High School
Spokane Shadow Polo Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 12/2,12/8,12/9,12/16,1/6,1/12,1/13,1/19,1/21,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/10,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/16,4/27,5/5
Venue: Regional Athletic Complex
Shorewood
Harmony Sports Complex
Capital High School Turf
Meadowdale Athletic Complex
Preston Park
Archbishop Murphy High School
Chiawana HS
Lynnwood High School
Dwight Merkel Sports Complex
Starfire Complex
152nd Street Complex
Ingraham High School
Magnuson Park fields
Tumwater HS Stadium
Kasch Park Sports Complex
Roosevelt HS
Garfield HS
Meadowdale High School
Lions Field (Frontier MS)
Columbia Basin College
Spokane Shadow Polo Fields
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,1/5,1/6,1/11,1/12,1/13,1/26,1/27,2/1,2/2,2/6,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/27,3/30,3/31
Venue: Petrovitsky Park
Kasch Park Sports Complex
Lynnwood High School
Phillips 66 Soccer Park
Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Skagit Valley Community College
152nd Street Complex
Kentridge
North Creek 1
Archbishop Murphy High School
Canyon Park Junior High
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 12/2,12/9,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/3,2/17,2/23,2/24,3/2,3/3,3/10,3/13,3/16,3/17,3/22,3/23,3/24,3/30,3/31,4/2
Venue: Magnuson Park fields
Whatcom Community College
Preston Park
Starfire Complex
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Saghalie Middle School
Shoreline Center
Ingraham High School
Hartman Park
Jefferson Playfield
Valley RidgePark
Genesee Park and Playfield
Grasslawn Park
Starfire Sports Complex
Twin Ponds
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 12/1,12/2,12/8,12/9,12/15,12/16,12/17,1/5,1/6,1/12,1/13,1/19,1/20,1/21,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/1,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/27,3/28,3/30,3/31,4/11
Venue: WPFC Soccer Complex
Shorewood
Camas High School
Harmony Sports Complex
Chiawana HS
North Creek 1
Tambark Park
Starfire Sports Complex
Silverdale Stadium
Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Kasch Park Sports Complex
Lampson Std.
Starfire Sports Complex TBD
Pending Availability
Real Life Church
Dwight Merkel Sports Complex
Meadowdale Athletic Complex
Bellevue College
Preston Park
Valley RidgePark
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Hazen High School
Spokane Falls Community College
Woodinville Sports Field
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Pending Assignment
Ballard High School
Shoreline Center
Bothell High School
Lions Field (Frontier MS)
Peninsula High School
Columbia Basin College
Sozo 11
Spokane Shadow Polo Fields
Canyon Park Junior High
Shorecrest HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 12/1,12/2,12/9,12/15,12/16,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/17,2/22,2/23,2/24,3/2,3/3,3/8,3/9,3/10,3/17,3/22,3/23,3/24,3/26,3/29,3/30,3/31
Venue: Lynnwood High School
Peninsula High School
Snohomish High School
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Skagit Valley Community College
Preston Park
Meadowdale Athletic Complex
Sedro Woolley High School
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Meadowdale High School
Hartman Park
Lincoln Field (Everett HS)
Valley RidgePark
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
North Creek 4
Wilson Field
Archbishop Murphy High School
Centennial MS
Pending Availability 1
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 3
Date: 12/1,12/2,12/9,12/16,1/5,1/6,1/12,1/13,1/26,1/27,2/2,2/3,2/23,2/24,3/2,3/3,3/9,3/10,3/11,3/16,3/17,3/22,3/23,3/24,3/29,3/30,3/31
Venue: Perrigo Community Park
Preston Park
Islander Middle School
Marymoor Park
Hogan Park
Sacajawea Middle School
Archbishop Murphy High School
Capital High School Turf
Phillips 66 Soccer Park
Ravensdale
Lindbergh High School
Saghalie Middle School
Regional Athletic Complex
Columbia Basin College
Starfire Complex
TBD
Sozo 11
Tumwater HS Stadium
Newport Hills Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.